שירותים

לאחר שתבחרו את השירות הדרוש, תוכלו לקבוע בעצמכם, כיצד יתבצעו הפגישות: פרונטלית, אונליין, בסדנאות או שילובם. כמו כן, ניתן לבחור את שפת ההדרכה- עברית, אנגלית או רוסית.

כלכלת המשפחה

זיהוי והבנה של המצב הכלכלי במשפחה, בניית תוכנית לחיסכון והתייעלות, בניית תקציב ומתן כלים להתנהלות עתידית נבונה: קריאת דוחות כספיים, הבנה בביטוחים ובפנסיה, מיסוי ושכר, יזמות ופיתוח.

אימון לעצמאות כלכלית

כל אחד יכול לצאת מהלופ של לחיות משכר לשכר, לבנות לעצמו ביטחון כלכלי ואף להפסיק לעבוד – זה באמת אפשרי בלי לזכות בלוטו! נעשה תכנית קפדנית ונגלה כמה זמן יידרש לחופש המיוחל. (ספויילר: 5-15 שנים)

קורס אישי אונליין

קורס אישי, און ליין. לא עוד שיעור מוקלט, אלא שיעור פרטי על אחד בזמן המתאים לך. להבין את תלוש השכר, לעשות סדר בביטוחים, לעשות חישוב של כדאיות קניית דירה או רכב, להבין איך לסגור את המינוס, מהן אפשרויות ההשקע, חישוב משכנתה ועוד.

סדנאות

רוצים לשלוט במצב הפיננסי במקום שהוא ישלוט בכם? סדנה חד פעמית לצוות, משפחה או קבוצת חברים. מעבר על מושגים הבסיסיים, ניפוץ מיתוסים בחינת הכדאיות של רכישת דירה והחזקת הרכב, מהי עצמאות יכלכלית ואיך מגישמים אותה. בחירת אפיקי השקעה אפשריים, כיצד יוצאים מהמינוס ומתחילים לחסוך. הסדנה מועברת בצורה מרתקת ואנרגטית.

גיוס הון עצמי לקניית דירה

אין לי הון עצמי, אני בחיים לא אוכל לקנות דירה. לא תאמינו, אבל כל אחד יכול לעשות מהלכים שיקדמו במהירות לרכישת דירה. לאחר שנבחן את הכלים העומדים לרשותינו, נבנה שלבים להשגת היעד.

בניית תכנית עסקית

לעסקים

בעל עסק קיים או עסק בהקמה? השלב הראשון הוא לבנות תכנית עסקית איכותית ומייצגת את הפוטנציאל הקיים. חישוב פיננסי, מציאת מודל מתאים , ניתוח שוק, תכנון שיווקי, מידע פיננסי ותחזיות. כל אלו יעזרו לך להבין את המצב הקיים ולתכנן את העתיד.


בואו נצא יחד לחופש כלכלי


%d בלוגרים אהבו את זה: