ייעוץ נדל"ן

אולה לבונץמלווה משקיעי נדל"ן ויוצת משכנתאות.

מה תפקידה של יועצת נדל"ן? מלוות נדל"ן אמורה לעזור לאדם מן היישוב, ללא ניסיון להפוך את הרעיון למציאות. זה כולל את כל התחנות בדרך , עד שקיים נכס ראוי ומושכר שמכניס למשקיע הכנסה חודשית או לחלופין שיפוץ ומכירת הנכס ברווח.

ניתן לקחת ליווי גם בתהליך של קניית נכס למגורים.

אין מדובר במתווך! מתווך, תפקידו למצוא את הנכס באזור מסוים ולו יש אינטרס ברור לבצע מכירה. לעומת זאת, למלווה אין אינטרס אישי בקניה או במכירה של נכס מסוים אלא המטרה היא משותפת, לייצר הכנסה חד פעמית או הכנסה פסיבית למשקיעים וזאת בהתאם ליעדים שהוגדרו.

שלבי הליווי – ניתן לבחור רק כמה שלבים מהרשימה

פגישת איפיון ובניית תכנית עסקית:  פגישה ראשונית בה עורכים פרופיל לקוח

הון עצמי, יכולת מינוף, יכולת החזר ואופי עיסקה מבוקשת (רכישה למגורים/ השכרה/מכירה). בחינת רמת סיכון, תקציב, איזור, הערכת תשואה, תחימה בזמן.

מימון ומשכנתה: בחינת גיוס הון אפשרי. לרוב, אנשים חסרי ניסיון, לא יכירו מקורות מימון נוספים חוץ מהבנק. אני אעזור לבחון אופציות זולות יותר. ואלווה בתהליך קבלת המשכנתה, כולל בניית תמהיל ובחינת הריביות.

תכנון מס והיטלים: צריך לקחת בחשבון את כל העלויות הנלוות. היטלים, מסים והוצאות בלתי צפויות.

חיפוש הנכס: המלווה מחפש עבורכם נכסים על פי הקריטריונים שנקבעו בתכנית הפעולה- תקציב, מיקום, רמת סיכון, מורכבות ועוד. יורדים יחד (או לחוד) לשטח לבחון את הנכסים המיועדים ולהכיר את הסביבה עד לבחירת הנכס המיועד.

חתימת חוזה בייצוג על ידי עורך דין: עורך דין בודק את תקינות הנכס מבחינה משפטית ומגן עליכם בחוזה הוגן ולבסוף מסייע ברישום הנכס על שמכם.

שיפוץ: ככל שצריך (והוסכם) המלווה דואג לניהול ופיקוח בהשבחת הנכס לרבות הסכם שיפוץ מול קבלן לפי מחיר ולוח זמנים וניהול אנשי המקצוע בעבודה בשטח.

עיצוב: ככל שצריך (והוסכם) המלווה דואג לניהול ופיקוח תכניות העיצוב מול מעצב לפי מחיר ולוח זמנים וניהול אנשי המקצוע בעבודה בשטח.

השכרה: המלווה דואג לשוכרים או באופן ישיר או על ידי הפעלת מתווכים לחיפוש שוכרים.

ניהול הנכס: במהלך השנה המלווה או מי מטעמו זמין לשוכרים לבעיות שצצות.

מכירה: תזמון וביצוע מכירה של הנכס ברווח.

דוגמאות לפרויקטים שלי לאחר השיפוץ


הדרך להכנסה פסיבית


%d בלוגרים אהבו את זה: