אודות

אולה לבונץ, בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ומערכות מידע, תואר שני במנהל עסקים ומימון, בוגרת מגוון קורסים פיננסיים, ניהוליים ומנהלי סיכונים. עובדת חברת ביטוח לשעבר ומנהלת בחברת הייטק בהמשך.

בתחילת דרכי, עבדתי קשה מאוד ובכל זאת השכר בקושי הספיק כדי לסגור את החודש. הבנתי שצריך למצוא נוסחה אחרת, כזו שתאפשר לי חיים טובים ומלאים לצד חתירה לעצמאות כלכלית.

הבנתי, שרק אני אחראית על הגורל הכלכלי שלי, הובילה אותי לעשות שינוי ולפתח שיטה ייחודית הכוללת יציאה מהמינוס, סגירת חובות, מציאת אפיקי השקעה עם הכנסה פאסיבית ויציאה ל"פרישה מוקדמת" לפני גיל 40.

כיום אני מלווה יחידים, זוגות ומשפחות להגיע לרווחה כלכלית, השגת מטרות ובעיקר במתן כלים חשובים שישמשו אותם לכל החיים.

הליווי מתבצע בתהליכים אישיים, אונליין, סדנאות והרצאות.

המטרה שלי היא לעזור, לפזר את הערפל מעל נושאים כלכליים "מפחידים" ולאפשר לקחת החלטות כלכליות מושכלות לכל החפץ בכך. לאפשר חיים טובים ונוחים, לתכנן את העתיד ולהיות בשליטה על הכספים שלנו.

מה אני רוצה להעביר הלאה? שאף פעם לא מאוחר! אבל צריך לעשות את השינוי כבר מהיום. לתכנן הוצאות, לתכנן את המשכנתה, להיערך לפנסיה ואפילו לחסוך לחופשה השנתית מבלי לוותר על רמת החיים וההנאות הקטנות.

המלצות

אתמול, הייתה בסדנה של אולה המדהימה,

אשכרה הייתה לי הארה, ואני חייבת על זה מיליון תודות לה אולה העבירה סדנה מאלפת על התנהלות פיננסית שדי טילטלה את עולמי. כמות הידע והרצון האותנטי והנלהב להעביר אותו הלאה, הצליחה להפחית את הדחייה העמוקה שלי מהתעסקות עם כספים ולהגביר משמעותית את המוטיבציה לקחת את העניינים לידיים.

יצאנו חמושות בטיפים מעולים וטבלאות אקסל משוגעות שעוזרות לעשות סדר ושכל בהכל. והכי חשוב בעיני – בהבנה שהכסף לגמרי יכול לעבוד בשבילנו, וכמה זה חשוב בעידן שבו אסור לסמוך על הפנסיה .

מליצה מאד לדבר איתה לכל מי שצריך עזרה לעשות סדר בהתנהלות הפיננסית.


שרי כרמל, תל אביב.

השתתפתי בסדנה של אולה ופשוט לא האמנתי כמה כסף אפשר לחסוך עם קצת מודעות ותכנון נכון.

אולה סופר מקצועית ועם המון טיפים חשובים על איך לחסוך נכון , איפה כדאי להשקיע, איך לצמצם בהוצאות.

פשוט סדנה חובה לכל זוג צעיר עם משכנתה וילדים!

שירן פרידמן, חולון.

ברמה האישית, לא יכלתי לבקש מישהו יותר זורם שיודע להתאים את עצמו אלי. ברמה המקצועית, מדובר באישה שמכירה את העולם הכלכלי בצורה עמוקה ביותר ויודעת איך לתת ייעוץ באופן פשוט אך יסודי, תוך כדי לקיחה בחשבון את כל הדרישות והמגבלות שהעלתי. פשוט אין על אולגה. ממליץ עליה בחום! 

יניב ווינר, רחובות.

להמלצות נוספות לחץ כאן


בואו נצא יחד לחופש כלכלי


%d בלוגרים אהבו את זה: